Stolní páskovačky BUSCH

 

 

Stolní páskovací zařízení od firmy BUSCH se vyznačují vysokou produktivitou, širokým rozsahem použití, snadným ovládáním a celkovou robustností. Zařízení umožňují používat polypropylenové (PP) nebo papírové pásky pro termální svařování v různých šířích. Integrovaná elektronická regulace teploty garantuje stabilní teplotu svařování stejnou jak pro papír tak i pro PP fólii. Všechny důležité parametry (velikost smyčky, zpoždění a sílu utažení) pro automatické páskování jsou nastavitelné. Proces utažení pásky lze spustit tlačítkem, nožním pedálem nebo automatickým senzorem. Pro provozy s vysokou produktivitou je k dispozici pojízdný stojan s nastavitelnou výškou a odvíječem velkých rolí se snadnou rychlou výměnou. Páskovačku i odvíječ lze napájet jedním elektrickým kabelem. Zařízení je možné použít se všemi typy stolních páskovaček.

 

TB 24 - I/II

  • Firma BUSCH dodává dva modely stolních zařízení pro páskování balíčků do šíře 24 cm. Model TB 24 I umožňuje používat pásky o šířích 20 nebo 30 mm, model TB 24 II pásky o šířích 40 nebo 50 mm.

 

TB 39 - 30/50

  • Pro páskování větších rozměrů byli vyvinuty zařízení TB 39-30 (pásky o šíři 30 mm) a TB 39-50 (pásky o šíři 30 mm). Díky konstrukci vedení pásky je možné páskovat balíky až do šíře 39 cm a výšky 20 cm.